Další možnosti vydání

Další služby, které může Bookla nabídnout.

Vydání vědecké monografie

Potřebujete vydat odbornou publikaci, která splňuje podmínky Metodiky hodnocení výzkumu a vývoje? Máme vědeckou redakci, která Vaši knihu posoudí. Zařídíme vyřízení CIP a katalogizaci v České národní knihovně. Zajistíme, aby byla kniha splňovala všechny náležitosti a byla uznána jako odborná publikace.

Malonákladové vydání knihy vydavatelstvím

Máte práva na tituly, u kterých se velký náklad nevyplatí? Nebo máte vyprodaný titul a chcete dotisk pouze v malém nákladu? Nabízíme ekonomický tisk v nízkých nákladech. Osovila vás naše nabídka?

Prodej na našem eshopu formou komisního prodeje

V případě, že máte fyzicky skladem vytištěné knihy, můžete nám dodat malý náklad (5–20 kusů) a my knihy nabídneme v našem e-shopu k prodeji. V takovém případě si bereme 30 % z prodané knihy.

Tisk skript pro školy

Toto je samostatná kapitola Print on Demand, mnoho univerzit si uvědomilo, že je pro ně snažší mít svoje skripta a metodiky na Bookle a studentům pouze říci kde si je mají obstarat, než financovat tisk, prodej, a řešit kolik a za kolik vlastně vytisknout. Tiskneme samozřejmě ale skripta i učebnice v požadovaném nákladu klasickou cestou. Nabízíme financování tisku. Vyplácíme autorské honoráře. Realizujeme prodej ve vlastních prodejnách a na eshopu.

Tisk designových diářů

Nabízíme výrobu vlastních designových diářů už od nákladu 50 kusů. Zaplatíte za jejich výrobu a tisk, ale nebudete muset tisknout stovky a tisíce kusů, aby to pro Vás bylo ekonomický výhodné. Jediné, co po Vás budeme za nabídku výhodné ceny požadovat, je 20 kusů, které si necháme v našem skladě a vystavíme je pro prodej v našem e-shopu. Z každého prodaného kusu nám zaplatíte marži 30 %. Jakmile všechno prodáte, připravíme Vám dotisk. Jednoduché a zároveň výhodné pro obě strany. 

Nezávazná poptávka vydání knihy

Navrhneme Vám nejlepší postup jak knihu vydat. Za vyplnění formuláře Vám dáme 500 Kč slevu na vydání knihy.