Vydej knihu, neplať za tisk

Chcete vydat knihu bez rizika a řídit si optimálně vlastní marži? Bookla nabízí vydání knihy principem Book on Demand, kdy knihy tiskneme až ve chvíli, kdy je zákazník objedná a zaplatí. Autoři tak zaplatí pouze náklady spojené se zalistováním knihy do eshopu, tisk samotných knih je pro ně ZDARMA.

Veškerý prodej knih se odehrává na našem eshopu. A pro vás je to opravdu nejsnazší cesta, jak vydat knihu a mít vyřešený prodejní a distribuční kanál. Vy se jen registrujete. Založíte knižní projekt. Nahrajete rukopis, nebo si s redaktorkou dohodnete vše potřebné. A je to! O vše se postaráme. Nabízíme komplexní služby pro přípravu knihy do tisku: jazykovou korekturu, sazbu, úpravu obrázků, návrh obálky... Zkrátka jsme schopni Vám připravit tiskové poklady na klíč.

Na Vás zbývá jediná věc: propagace Vaší knihy. Což je mimochodem alfa a omega úspěšného prodeje. I s tím Vám však rádi poradíme!

V neposlední řadě je třeba zmínit Vaši odměnu, Vy stanovujete prodejní cenu knihy, a tím pádem i výši své odměny, prodejní marži! Každý měsíc obdržíte na účet částku za prodané knihy.

Výhody tisku Book on Demand

  • Je to nejekonomičtějsí, nejpřístupnější a nejrychlejší způsob jak vydat knihu. Vše zajistíme na klíč.
  • Je to bez rizika prodělku neprodaných knih a zároveň máte k dispozici tolik knih kolik je třeba.
  • Bez nákladů na tisk, distribuci, skladování atp.
  • Je to nejsnazší cesta ke čtenáři, v případě vydání dalšího titulu můžete informovat všechny předchozí zákazníky.
  • Staráte se jen o marketing a o to, aby čtenáři věděli kde knihu najdou, o výrobu a distribuci se stará Bookla.

Nezávazná poptávka vydání knihy

Navrhneme Vám nejlepší postup jak knihu vydat. Za vyplnění formuláře Vám dáme 500 Kč slevu na vydání knihy.